Rzymskokatolicka Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Transmisja na żywo

Aktualności z Diecezji Gliwickiej

1% Podatku

Jak co roku zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz remontu naszego domu katechetycznego.

W deklaracji wpisujemy nr. KRS 0000365792 natomiast w rubryce 'Cel Szczegółowy' wpisujemy LUBECKO. Emeryci mogą stosowne deklaracje odebrac w zakrystii.

Bardzo dziekujemy za wsparcie.

KOLĘDA 2022

Poniedziałek 3 stycznia 2022

16.30 G- Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Kochcickiej oraz Białej

Wtorek 4 stycznia 2022

16.30 G- Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Równej, Dolnej oraz Bocznej

Środa 5 stycznia 2022

18.00 - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Jesionowej, Cmentarnej oraz Bocznej.

Sobota 8 stycznia 2022

15:00 – Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Kościelnej, Stawowej oraz Słonecznej.

Poniedziałek 10 stycznia 2022

16.30 G- Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Szczyrkowej, Górnej oraz Dąbrowy.

18:00 – Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Lipskiej, Glinickiej oraz Wodnej.

Wtorek 11 stycznia 2022

16:30G - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców Brzezinkowego, ul. Brzeźinkowskiej oraz Domów kolejowych.

18.00 - Int. Kolędowa: Do NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Oleskiej, Sportowej oraz Strażackiej.

Czwartek 13 stycznia 2022

16:00 - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców Ul. Głównej w Lubecku

Wtorek 18 stycznia 2022

16.30G- Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Mlecznej Zacisze oraz Lubeckiej

Wtorek 25 stycznia 2022

16.30G - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Asfaltowej oraz Nowej.

CENNIK CMENTARNY

TABELA OPŁAT CMENTARNYCH

GRÓB POJEDYNCZY

5 LAT

10 LAT

20 LAT

GRÓB PODWÓJNY

300zł

600zł

OPŁATA ZA POMNIK

Jednorazowa opłat w wysokości 350 zł

(Bez względu na wartość pomnika)

LIKWIDACJA GROBU

Obowiązkowo należy zgłosić chęć likwidacji grobu w kancelarii. Opłata za likwidacje wynosi 100 zł

ZALEGŁOŚCI

Wszelkie zaległości opłat do roku 2021 podlegają wyrównaniu w kwocie 150 zł

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, siedziba: 42-700 Lubliniec, Główna 42.