Rzymskokatolicka Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ze względów zdrowotnych ks. Tomasza,

wszystkie Msze Święte Kolędowe zostają

ODWOŁANE.

Odbędą się one w innych terminach, niż wcześniej zaplanowano.

Pozostałe Msze Święte bez zmian!

Szczęść Wam Boże!

KOLĘDA 2021

Odwiedziny kolędowe 2021

W tym roku odwiedziny kolędowy przybierają troche inną formę niż zwykle. Zapraszam do udziału we Mszach Świętych za mieszkańców poszczególnych ulic. Po mszy Świętej bedzie miało miejsce krótkie nabożenstwo a  po zakonczeniu każdy przedtawiciel rodziny bedzie mógł zabrać do domu poświęconą wode oraz kredę do oznaczenia drzwi swojego mieszkania.

WTOREK – 5.01.2021 r.

18.00 – Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców Ul. Głównej w Lubecku

PIĄTEK – 8.01.2021 r.

18.00- Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców Dralin i Kanusa

SOBOTA – 9.01.2021 r.

15.00 – Int. Kolędowa: Do NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Oleskiej, Sportowej oraz Strażackiej.

PONIEDZIAŁEK – 11.01.2021 r.

16.30 G – Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Mlecznej Zacisze oraz Lubeckiej

WTOREK – 12.01.2021 r.

16.30 G - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Asfaltowej oraz Nowej.

18.00 - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Lipskiej, Glinickiej oraz Wodnej.

CZWARTEK – 14.01.2021 r.

16.00 – Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Kościelnej, Stawowej oraz Słonecznej.

PIĄTEK – 15.01.2021 r.

16.30 G - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców Brzezinkowego, ul. Brzeźinkowskiej oraz Domów kolejowych.

PONIEDZIAŁEK – 18.01.2021 r.

16.30 G - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Dolnej oraz Bocznej

WTOREK – 19.01.2021 r.

16.30 G - Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Szczyrkowej, Górnej oraz Dąbrowy

PIĄTEK – 22.01.2021 r.

16.30 G- Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Równej

PONIEDZIAŁEK – 25.01.2021 r.

16.30 G- Int. Kolędowa: DO NSPJ, MBL, Dziękczynno - Błag. W int. Mieszkańców ul. Kochcickiej oraz Białej

Pogrzeb ks proboszcza Andrzeja Bartysiewicza

Uroczystości pogrzebowe ks. Proboszcza:
Szczegółowe informacje dotyczące pogrzebu ks. proboszcza Andrzeja Bartysiewicza.

Różaniec w jego intencji, w dniu 3. listopada 2020 r.:
• w Lubecku 18:00

• w Glinicy 19:15

Prosimy podzielić się tymi informacjami z innymi!

Transmisja z pogrzebu księdza proboszcza Andrzeja Bartysiewicza:

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, siedziba: 42-700 Lubliniec, Główna 42.