Środa, 23 października 2019

20.10.2019 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i różaniec. W kolejnych dniach nabożeństwa różańcowe będą: w sanktuarium - we wtorek rano po Mszy św., w pozostałe dni pół godziny przed Mszą św.; w Glinicy - w środę rano po Mszy św., w czwartek i sobotę pół godziny przed Mszą św.

Dzisiaj o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie III Zakonu św. Franciszka.

We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II. Po różańcu będzie możliwość oddania czci jego relikwiom.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Informujemy, że następny numer "Gościa" będzie w cenie 6 zł.

W zakrystii są do nabycia znicze "Caritas" w cenie 3 zł, z których dochód jest przeznaczony dla ubogich.

W środę i czwartek od godz. 10.30 do 12.00 oraz po Mszy św. w Lubecku będzie można zamawiać intencje ślubne i różne intencje dziękczynne Mszy św. na przyszły rok. Pozostałe intencje będą przyjmowane od następnego poniedziałku.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na cele misyjne. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze kościoły,
  • Paniom: Widera i Wolka z ul. Głównej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00 sprzątaniem kościoła zajęły się rodziny z ul. Głównej nr 40, 43, 45, 46, 47, 51,
  • za dary ofiarowane nam na plebanię.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi i św. Józefa.

____