Poniedziałek, 29 maja 2017

28.05.2017 r.:

NIEDZIELA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
28.05.2017 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i majowe. Nabożeństwa majowe będą jeszcze: w poniedziałek i środę o godz. 17.30, we wtorek po Mszy św.

2. Dzisiaj o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie III zakonu św. Franciszka.

3. W środę przypada święto Nawiedzenia NMP. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji próśb składanych podczas nowenny do MBNP. Nie będzie w tym dniu Mszy św. w Glinicy.

4. W czwartek przypada Dzień Dziecka. Wszystkie dzieci zapraszamy do Lubecka na Mszę św. w ich intencji.

5. W piątek zapraszamy na czuwanie modlitewne. Prosimy o przyniesienie świec.

6. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w uroczystości 50 rocznicy I Komunii św., która zaplanowana jest 11 czerwca, prosimy o przyjście na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 do domu katechetycznego.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

8. W zakrystii można jeszcze nabyć medalik z wizerunkiem MB Lubeckiej i Chrystusa Cierpiącego.

9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• Za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowe w naszych kościołach. Natomiast do puszki przed kościołem będzie zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej,
  • Rodzicom dzieci klasy IV za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00 sprzątaniem kościoła zajęły się rodziny z ul. Kanuskiej w Dralinach.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy miłej, radosnej i błogosławionej niedzieli
oraz opieki Maryi i św. Józefa w całym tygodniu.

____