Sobota, 07 grudnia 2019

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ADWENTU

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i nieszpory adwentowe.

Zapraszamy wszystkich na roraty: w Lubecku - w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00, we wtorek o godz. 6.45, w czwartek o godz. 16.00; w Glinicy - w poniedziałek o godz. 16.30, w czwartek o godz. 17.00.

W kancelarii parafialnej można jeszcze zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Jest też „Bliżej siebie”.

Po każdej Mszy św. można nabyć opłatki wigilijne i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, małe po 5 zł, duże po 12 zł. Są także kartki świąteczne, pocztówki z naszego sanktuarium oraz książki o sanktuarium i śp. Franciszce Ciemienga.

Nasza młodzież z ks. Wikarym zapraszają do przedsionka kościoła na kiermasz ozdób adwentowych i świątecznych.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły oraz te, które można złożyć do puszki przed kościołem będzie na pomoc dla Kościoła na Wschodzie. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Rodzinom: Piskoń i Andryszczak z ul. Jesionowej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.30 sprzątaniem zajęły się rodziny z ul. Kościelnej nr 1, 2, 6, 7,
  • za dary ofiarowane nam na plebanię.

W sobotę odbędzie się wyjazd autokarowy do Wrocławia na jarmark bożonarodzeniowy. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 9.00 w Lubecku. Parafian z Glinicy dowiezie autokar, który odjedzie z przystanku o godz. 8.50. Jeszcze jest kilka miejsc. Chętni mogą się zapisywać u ks. Proboszcza.

Bardzo prosimy wszystkich o dbanie o czystość na cmentarzu w Lubecku. Obok kontenera na śmieci jest przyczepa, na którą proszę wrzucać tylko kwiaty żywe, tak cięte jak i doniczkowe, bez jakichkolwiek elementów plastikowych, szklanych czy sztucznych.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i błogosławionej niedzieli

oraz opieki Maryi i św. Józefa.

____