Środa, 25 kwietnia 2018

22.04.2018 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiaj przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania. O godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i nieszpory.

W poniedziałek przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

W środę przypada święto św. Marka. O godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, nie tylko rolników, na Mszę św. o dobre urodzaje, a po niej na procesję do krzyża na rogu ul. Głównej i Bocznej. W Glinicy modlitwy będą przy krzyżu misyjnym po Mszy św.

W czwartek na Mszę św. do Lubecka zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców.

Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego” oraz nabywania słodyczy z naszego sanktuarium.

W pierwszą niedzielę maja przeżywać będziemy odpust w kościele w Glinicy. Na sumę  o godz. 11.30 planujemy przejść procesyjnie. Procesja wyruszy o godz. 10.15 z parkingu przy kościele w Lubecku. Zapraszamy do udziału. W związku z odpustem Msza św. w Lubecku będzie wyjątkowo o godz. 10.00.

W czerwcu planowana jest uroczystość 50 rocznicy Komunii św. W gablotkach znajduje się lista osób, które w 1968 roku po raz pierwszy uczestniczyły w pełni we Mszy św. Prosimy o zapoznanie się z nią i zgłoszenie swej obecności najpóźniej do 20 maja.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Rodzinom:    z ul. Jesionowej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00, sprzątaniem zajęły się rodziny z ul. Jesionowej 14, 16, 20, 23, 27, 29, 31.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej, radosnej i błogosławionej niedzieli

oraz opieki Maryi i św. Józefa w całym tygodniu.

____