Wkrótce nastąpi przeniesienie witryny na nowy serwer, w związku z czym nastąpi krótkotrwała niedostępność serwisu.

Wtorek, 17 stycznia 2017
Odwiedzających: 132189

15.01.2017 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy do budynku wielofunkcyjnego w Glinicy na spotkanie kolędowe. W związku z tym nie będzie nabożeństwa popołudniowego a nowenna do MBNP będzie o godz. 15.50.

Dzisiaj o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie III Zakonu św. Franciszka.

Od wtorku do piątku w budynku wielofunkcyjnym w Glinicy, w godz. 9.30 – 12.30, odbywać się będą spotkania dla dzieci szkolnych. Natomiast w czwartek w drugim tygodniu ferii planowany jest wyjazd dla dzieci do Aquaparku w Oleśnie. Chętne dzieci prosimy zapisywać w zakrystii, najpóźniej do soboty, wpłacając 6 zł na bilet wstępu. Przejazd będzie fundowany.

W okresie ferii nie będzie Mszy św. w środę w Glinicy.

Od środy do następnej środy przeżywać będziemy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tej intencji, w sobotę o godz. 15.00, będzie odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę przypada Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi Lubeckiej, jak najlepszego zdrowia i wielu radosnych chwil w życiu.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Do nabycia jest także ciekawa książka pt. „Wszystko o Matce Bożej”.

W zakrystii można jeszcze zamówić reprodukcję błogosławieństwa papieskiego.

W niedzielę 29 stycznia o godz. 14.30 odbędzie się kolejne nasze parafialne kolędowanie. Zapraszamy do wykonania jakiejś kolędy lub pastorałki. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Przy zgłoszeniu proszę podać tytuł wykonywanego utworu.

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• Za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Paniom: Widera i Wolka z ul. Głównej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00 sprzątaniem zajęły się rodziny z ul. Głównej nr 40, 43, 44, 45, 46, 47, 51.

Wszystkim Parafianom i Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi w całym tygodniu,

a dzieciom i młodzieży – udanych i pięknych ferii.

____