Sobota, 19 stycznia 2019

13.01.2019 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i nieszpory kolędowe. Natomiast o godz. 17.30 zapraszamy do budynku wielofunkcyjnego w Glinicy na parafialny wieczór kolęd.

W czwartek o godz. 17.00, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie szkoły w Lubecku zapraszają wszystkich do szkoły na spotkanie kolędowe.

Od piątku przeżywać będziemy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W sobotę o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. w tej intencji.

W piątek o godz. 18.45 zapraszamy młodzież na Mszę św.

W sobotę od godz. 8.30 odwiedziny chorych. Natomiast nieco później grupa dzieci z ks. Wikarym przejdzie po Parafii jako Kolędnicy misyjni. Nawiedzając domy będą zbierać ofiary dla dzieci z krajów misyjnych.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chórów Canzona i Lutnia.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

W zakrystii można zaprenumerować „Misyjne drogi”. Prenumerata na ten rok kosztuje 30 zł.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• Za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona również na nasze kościoły,
  • Rodzinom: Kaczmarzyk, Gorgosz i Głomb z ul. Słonecznej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00, sprzątaniem kościoła zajęły się rodziny z ul. Stawowej.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi i św. Józefa

oraz radości z faktu należenia do wspólnoty Kościoła.

____