Niedziela, 24 marca 2019

24.03.2019 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dzisiaj o godz. 15.30 zapraszamy na nowennę do MBNP, a po niej na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Jutro obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do zainteresowania się duchową adopcją dziecka poczętego. Ulotki informacyjne można wziąć od ministrantów sprzedających "Gościa Niedzielnego".

Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, w Glinicy w czwartek o godz. 16.15, w Lubecku w piątek o godz. 17.15. Na początku będą odczytywane zalecki za zmarłych, które prosimy składać w zakrystii w tym kościele, w którym mają być odczytane.

W piątek zapraszamy do Glinicy na Drogę Krzyżową w plenerze. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy szkole. Będzie to jeden z etapów przygotowania do Bierzmowania dlatego prosimy o obecność młodzież przygotowującą się do przyjęcia tego sakramentu oraz jej rodziców. Zapraszamy także całą naszą młodzież oraz wszystkich chętnych. Proszę przynieść z sobą świece.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

W przedsionku kościoła można nabyć świece - paschaliki, w cenie 2,50 zł, które rozprowadza "Caritas".

Składamy „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na Ośrodek w Rusinowicach. W przyszłą niedzielę przyjedzie do nas ksiądz z Kochcic, który będzie głosił Słowo Boże i zbierze ofiarę na budowę kościoła.

O posprzątanie kościoła, w sobotę od godz. 9.00, prosimy  rodziny z ul. Głównej 16, 18, 20, 22, 24, 24a, 24b.

W sobotę od godz. 9.30 w Lubecku zostanie przeprowadzona zbiórka złomu, za którą będzie odpowiedzialny ks. Tomasz. Pieniądze ze sprzedaży złomu zostaną przeznaczone na trwający remont domu katechetycznego.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i błogosławionej niedzieli,

głębokiego przeżycia całego tygodnia

oraz opieki Maryi i św. Józefa.

____