Środa, 18 września 2019

15.09.2019 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i nieszpory.

Dzisiaj o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie III Zakonu św. Franciszka.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lubecko i Rada Sołecka zapraszają dzisiaj po Mszy św. dożynkowej o godz. 10.30 do skansenu przy plebanii (wejście od ul. Stawowej) na zakończenie sezonu traktorowego, dożynki wiejskie i pożegnanie lata. Na miejscu będzie kawa, herbata i kołocz śląski.

W czwartek na Mszę św. o godz. 16.00 w Lubecku prosimy o przyjście dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii św. i ich rodziców. Po Mszy św. będzie spotkanie.

W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 w Glinicy zapraszamy wszystkich uczniów klas VII i VIII. Ta Eucharystia jest inauguracją tegorocznego przygotowania do Bierzmowania.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze kościoły,
  • Paniom: Sowa i Pietrucha z ul. Pawonkowskiej w Dralinach za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00 sprzątaniem kościoła zajęły się rodziny   z ul. Wiejskiej nr 1, 2, 3, 5, 6, 7 w Dralinach,
  • za dary ofiarowane nam na plebanię.

W czwartek, o godz. 18.00 w salce, rozpocznie się Kurs Alpha. Jest to cykl 10 spotkań mających na celu pogłębienie więzi z Bogiem. Zapraszamy.

W sobotę 12 października planowany jest II Lubecki Bieg Różańcowy. Zapraszamy do udziału.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi i św. Józefa.

____