Środa, 19 września 2018

16.09.2018 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i nieszpory.

Dzisiaj o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie III Zakonu św. Franciszka.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lubecko zaprasza dzisiaj po Mszy św. dożynkowej o godz. 10.30 do skansenu przy plebanii (wejście od ul. Stawowej) na zakończenie sezonu traktorowego, dożynki wiejskie i pożegnanie lata.

Przypominamy, że dzieci ze szkoły podstawowej powinny uczęszczać na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 16.00 w Lubecku lub o godz. 17.00 w Glinicy. Bardzo prosimy rodziców o dopilnowanie tego.

W piątek, na Mszę św. o godz. 18.45, zapraszamy uczniów kl. VIII i kl. III gimnazjum. Ta Msza św. jest inauguracją tegorocznego przygotowania do sakramentu Bierzmowania.

W sobotę o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie ministrantów, a o godz. 10.00 spotkanie Dzieci Maryi. Na spotkania zapraszamy także wszystkie dzieci, które chciałyby należeć do tych grup parafialnych.

Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Ojcowie Oblaci zapraszają na obchody odpustu ku czci św. Stanisława Kostki. Uroczysta Msza św. we wtorek o godz. 18.30 w Lublińcu.

Niestety nikt z proszonych nie przyszedł. by posprzątać naszą świątynię. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00, sprzątaniem kościoła zajęły się rodziny z ul. Głównej nr 16, 18, 20, 22, 24, 24a, 24b.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze kościoły,
  • Za dary ofiarowane nam na plebanię.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi i św. Józefa.

____