Poniedziałek, 18 grudnia 2017

17.12.2017 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj z racji uroczystości 25-lecia poświęcenia kościoła w Glinicy nie będzie nabożeństwa popołudniowego a nowenna będzie o godz. 15.50.

Dzisiaj o godz. 14.00 zapraszamy na spotkanie III Zakonu św. Franciszka.

Zapraszamy wszystkich do udziału w roratach, w Lubecku – w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00, w czwartek o godz. 16.00; w Glinicy – w poniedziałek o godz. 16.30 i w czwartek o godz. 17.00.

W środę od godz.8.30 odwiedziny chorych. Natomiast o godz. 14.00 prosimy Panów o postawienie „stajenki” i choinek w kościele.

W piątek o godz. 18.00 zapraszamy naszą młodzież na roraty. Od godz. 17.30 będzie okazja do Spowiedzi św.

W przyszłą, IV niedzielę Adwentu, przypada Wigilia Narodzenia Pańskiego. Nie będzie nabożeństwa i Mszy św. o godz. 16.00. Nowenna będzie po sumie. O godz. 22.00 zapraszamy do Glinicy na Pasterkę.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Po każdej Mszy św. można nabyć opłatki wigilijne i małe świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, po 5 zł.

Zachęcamy do nabywania słodyczy z świątecznymi i noworocznymi życzeniami z naszego sanktuarium, które mogą być miłym upominkiem świątecznym.

Okazja do Spowiedzi św. przed świętami: w Lubecku – od poniedziałku do piątku pół godziny przed Mszą św., w piątek podczas rorat, w sobotę od godz. 14.00 do Mszy św.;     w Glinicy – w poniedziałek, środę i czwartek pół godziny przed Mszą św., w sobotę od godz. 16.00 do Mszy św.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• Za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Rodzinom: Koza, Wieczorek i Skorupa z ul. Górnej w Dralinach za posprzątanie naszej świątyni. Bardzo prosimy, by w sobotę, od godz. 9.00, przedświątecznym sprzątaniem kościoła zajęli się Członkowie III Zakonu św. Franciszka, Apostolatu Maryjnego i Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego.

Wszystkim Parafianom i Gościom

życzymy miłej i błogosławionej niedzieli

opieki Maryi i św. Józefa w całym tygodniu

oraz pięknego przeżycia kolejnego tygodnia Adwentu.

____