Piątek, 25 maja 2018

20.05.2018 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA - ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i majowe.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w sanktuarium - od poniedziałku do piątku po Mszy św., (w poniedziałek po wieczornej), w sobotę o godz. 14.30; w Glinicy - po Mszy św.

Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św.: w sanktuarium o godz. 7.30 i 18.00, w Glinicy o godz. 16.30.

W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji osób powołanych, ich rodziców i wszystkich parafian. Nie będzie Mszy św. w Glinicy.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres przyjmowania Komunii św. wielkanocnej. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 dzieci klasy IV będą przeżywać rocznicę I Komunii św. Spotkanie z rodzicami tych dzieci połączone z pierwszą próbą będzie w środę o godz. 16.45.

Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego” oraz nabywania słodyczy z naszego sanktuarium.

W niedzielę 3 czerwca podczas Mszy św. o godz. 10.30 planowana jest uroczystość 50 rocznicy Komunii św. Spotkanie informacyjne osób, które chcą wziąć udział w tej uroczystości odbędzie się w środę po majowym w kościele w Lubecku.

W przyszłą niedzielę w Piekarach Śl. odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Paniom: Słodczyk i Pizon z ul. Kościelnej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 15.30 sprzątaniem zajęli się rodzice dzieci z Glinicy, które przeżywać będą rocznicę I Komunii św.,
  • za dary ofiarowane nam na plebanię.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy światła Ducha Św.,

miłej, radosnej i błogosławionej niedzieli

oraz opieki Maryi i św. Józefa w całym tygodniu.

____