Wtorek, 21 maja 2019

19.05.2019 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i majowe.

Dzisiaj o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie III zakonu św. Franciszka.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w sanktuarium od poniedziałku do piątku po Mszy św., w sobotę o godz. 14.30; w Glinicy - po Mszy św.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 dzieci klasy IV będą przeżywać rocznicę I Komunii św. Spotkanie z rodzicami tych dzieci oraz pierwsza próba będzie    w środę o godz. 16.45.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Rodzinom: Fronczek, Synowiec i Witkowski z ul. Głównej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 15.30 sprzątaniem zajęli się rodzice dzieci z Glinicy, które przeżywać będą rocznicę I Komunii św.

W niedzielę 9 czerwca podczas Mszy św. o godz. 10.30 planowana jest uroczystość 50 rocznicy  Komunii św. Wszystkich, którzy w 1969 roku przystąpili do I Komunii św. i chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zgłoszenie swej obecności najpóźniej do 26 maja.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej, radosnej i błogosławionej niedzieli

oraz opieki Maryi i św. Józefa.

____