Niedziela, 19 stycznia 2020

19.01.2020 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i nieszpory.

Dzisiaj o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie opłatkowe Członków III Zakonu św. Franciszka.

W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w środę i czwartek w Glinicy.

W sobotę od godz. 9.00 grupa dzieci i młodzieży z ks. Wikarym przejdzie po Parafii jako Kolędnicy misyjni. Nawiedzając domy będą zbierać ofiary dla dzieci z krajów misyjnych.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Słowa Bożego.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Do odbioru w zakrystii jest pierwszy numer „Misyjnych dróg”.

Od poniedziałku do środy, w godz. 9.30 - 13.00, w budynku wielofunkcyjnym w Glinicy, będą się odbywać spotkania dla dzieci szkolnych. Rodzice mogą jeszcze zgłaszać dzieci w zakrystii podpisując zgodę na udział dziecka w spotkaniach oraz wpłacając 20 zł. Spotkania będą dofinansowane przez parafialną "Caritas".

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Rodzinom: Matusek, Piech, Pawełczyk, Urbańczyk i Droździok z ul. Sportowej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00 sprzątaniem zajęły się rodziny z ul. Stawowej,
  • za dary ofiarowane nam na plebanię.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi i św. Józefa.

____