Czwartek, 20 lutego 2020

16.02.2020 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory i nowennę.

Dzisiaj o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie III Zakonu św. Franciszka.

W środę o godz. 16.00 w kościele w Lisowicach nasza młodzież przyjmie sakrament Bierzmowania. Tym młodym ludziom życzymy, by umocnieni Duchem Świętym ciągle trwali przy Bogu i świadczyli o Nim przez całe życie.

W przyszłą niedzielę rozpoczynają się Dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem. O godz. 15.00 na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy członków grup parafialnych oraz wszystkich, którzy nie będą mogli przyjść w poniedziałek lub wtorek.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Rodzinom: Sleziona, Grabolus, Wojtaszczyk, Wojtaszczyk i Kupczak z ul. Kanuskiej w Dralinach za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00 sprzątaniem zajęli się rodzice młodzieży z Lubecka, która w środę przyjmie sakrament Bierzmowania.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi i św. Józefa.

____