Środa, 12 grudnia 2018

9.12.2018 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i nieszpory adwentowe.

Zapraszamy wszystkich do udziału w roratach: w Lubecku - w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00, w czwartek o godz. 16.00; w Glinicy - we wtorek o godz. 16.30 i w czwartek o godz. 17.00.

W kancelarii parafialnej można jeszcze zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Po każdej Mszy św. można nabyć opłatki wigilijne i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, małe po 5 zł, duże po 12 zł. Są także kartki świąteczne i różne dewocjonalia, które mogą być miłymi upominkami świątecznymi, zwłaszcza dla dzieci.

W przyszłą niedzielę przyjedzie do nas ks. z Kochcic, który będzie głosił Słowo Boże i zbierze ofiarę na budowę kościoła.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły oraz te, które można wrzucić do puszki przed kościołem na pomoc dla Kościoła na Wschodzie,
  • Paniom: Trybus i Toman z ul. Lipskiej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00, sprzątaniem zajęły się rodziny z ul. Lipskiej 5, 6, 10, 12, 14, 15, 16,
  • Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg naszego jarmarku adwentowo-bożonarodzeniowego.

W parafii św. Mikołaja w Lublińcu powstaje chór męski. Szczegóły na plakacie w przedsionku.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i błogosławionej niedzieli,

opieki Maryi i św. Józefa

oraz pięknego przeżycia kolejnego tygodnia Adwentu.

____