Środa, 18 października 2017

15.10.2017 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nowennę i różaniec. W kolejnych dniach nabożeństwa różańcowe będą: w sanktuarium – we wtorek rano po Mszy św., w pozostałe dni tygodnia pół godziny przed Mszą św.; w Glinicy – w środę rano po Mszy św., w czwartek i sobotę pół godziny przed Mszą św.

W kancelarii parafialnej w poniedziałek od 16.30 do różańca i po Mszy św., w środę, czwartek i piątek po Mszy św. będą przyjmowane intencje Mszy św. na przyszły rok. We wtorek i sobotę kancelaria będzie nieczynna. W Glinicy intencje będą przyjmowane w środę po różańcu.

W piątek o godz. 18.45 zapraszamy naszą młodzież na nabożeństwo różańcowe. Obowiązkowo – w związku z przygotowaniem do Bierzmowania – powinni być obecni uczniowie  kl. 7 oraz gimnazjum.

W zakrystii są do nabycia znicze „Caritas” w cenie 3 zł, z których dochód jest przeznaczony dla ubogich.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• Za dzisiejsze ofiary na prace remontowe oraz te, które można wrzucić do puszki przed kościołem na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Meksyku. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele misyjne,
  • Paniom: Słodczyk, Pizon, i Klimek z ul. Kościelnej za posprzątanie kościoła. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00, sprzątaniem zajęły się rodziny z ul. Kościelnej 12, 14, 16 i ul. Lipskiej 1, 2, 3, 4,
  • Państwu Tudzio za zebranie w Glinicy darów dla ośrodka w Rusinowicach.

Wszystkim Parafianom i Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi i św. Józefa.

____