Piątek, 16 listopada 2018

11.11.2018 r.:

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory i nowennę.

W sobotę od godz. 8.30 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich ogłoszony przez papieża Franciszka na zakończenie Roku Miłosierdzia. W kościele w Pawonkowie obchodzony będzie odpust ku czci św. Katarzyny.

W kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku po Mszy św. można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii do odbioru jest nowy numer „Misyjnych dróg”.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać”:

• za dzisiejsze ofiary na nasze kościoły. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na nasze kościoły,
  • Rodzinom: Henne, Widera i Borszcz z ul. Jesionowej za posprzątanie naszej świątyni. Prosimy, by w sobotę od godz. 9.00, sprzątaniem zajęły się rodziny z ul. Jesionowej nr 14, 16, 20, 23, 27, 29, 31.

MDK w Lublińcu i Stowarzyszenie NINIWA zapraszają w sobotę o godz. 17.15 na prezentację książki z wyprawy do Santiago de Compostela, a od godz. 14.15 na festiwal "Wyprawy z wiarą".

Wszystkim Parafianom oraz Gościom

życzymy miłej i radosnej niedzieli,

Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi i św. Józefa.

____